Aktualności

Podjęcie współpracy z Agencją Netkata

Dodano 03.06.2015

Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa o rozpoczęciu współpracy na polu marketingu i komunikacji z Agencją Interaktywną Netkata, która z dniem 1 czerwca przejmuje odpowiedzialność za działania Public Relations. 

Czytaj więcej...

Mikrokasa zamyka emisję i przydziela obligacje serii L2

Dodano 02.04.2015

Z przyjemnością zawiadamiamy, że zamknęliśmy kolejną emisję publiczną obligacji w naszym Programie emisji. Zebrany kapitał przeznaczymy na zwiększenie akcji pożyczkowej, która będzie odpowiedzią na rosnący, dzięki nowemu - internetowemu kanałowi sprzedaży, popyt na nasze produkty. 

Czytaj więcej...

Zaciągnięcie kredytu, dobre praktyki w cenie

Dodano 19.03.2015

Jak sobie radzić w sytuacji, gdy spłaty kolejnych rat zaciągniętej pożyczki wydają się niemożliwe? Od razu skontaktować się z naszym działem windykacji – znajdziemy rozwiązanie.

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy na obligacje serii L2 Mikrokasa

Już od dziś ruszają zapisy na papiery dłużne naszej spółki. Pozyskany kapitał przeznaczymy na rozwój akcji pożyczkowej – nowy kanał sprzedaży internetowej znacznie ułatwia naszym Klientom składanie wniosków, więc zainteresowanie pożyczkami Mikrokasa rośnie, tym bardziej że uruchomiliśmy także nowy produkt – pożyczkę do 10 tys. zł!

Dodano 18.03.2015

Podwyższenie kapitału zakładowego Mikrokasa

Dotąd finansowaliśmy zwiększenie skali biznesu zyskiem i kapitałem dłużnym – z sukcesem odnotowując skokowy rozwój w ostatnich dwóch latach. Osiągnąwszy zaplanowany wzrost działalności, zdecydowaliśmy o podwyższeniu kapitału zakładowego z 0,9 do 6,1 mln zł.

Dodano 03.03.2015