Nasza firma

Nasza firma

MIKROKASA S.A. zajmuje się udzielaniem pożyczek od 1000,00 zł do 10000,00 zł na okres od 12 do 30 miesięcy. Warunkiem przyznania pożyczki gotówkowej jest pozytywna ocena zdolności kredytowej przeprowadzona przez dział oceny ryzyka. Jesteśmy uczciwi w tym co robimy, nasza umowa jest czytelnym dokumentem, w którym wszystkie koszty są dokładnie wskazane. W każdej chwili trwania umowy klient może dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki, co w rezultacie pozwala mu zaoszczędzić na kosztach związanych z zawartą umową. Zależy nam aby klienci świadomie korzystali z naszej oferty.

Historia Mikrokasy

2006
Początek

Początek działalności na rynku pożyczek gotówkowych jako spółka cywilna FART.

2009
Spółka Mikrokasa

Przekształcenie firmy w spółkę MIKROKASA sp.z o.o., dynamiczny rozwój, pozyskiwanie nowych klientów.

2011
Poszerzamy horyzonty!

Zawiązanie spółki akcyjnej MIKROKASA S.A., zmiana systemu sprzedaży, poszerzenie oferty na teren całego kraju. 

2011
Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce

Nawiązanie współpracy z KPF, MIKROKASA S.A., staje się sygnatariuszem Kodeksu Dobrych Praktyk dla firm zrzeszonych w KPF.

2013
Firma Przyjazna Finansowo

Uzyskanie godła Firmy Przyjaznej Finansowo, klienci ocenili firmę jako godną zaufania.

2013
Debiut w rynku Catalyst

Emisja obligacji i debiut na rynku Catalyst.

Piszą o nas

Forbes
Gazeta Wyborcza
Parkiet

Forbes, 24/11/2014

Stąd coraz większa aktywność pożyczkowych emitentów na rynku obligacji Catalyst (obecnie np. Mikrokasa SA prowadzi emisję), cesje nieprzeterminowanych wierzytelności, poszukiwanie inwestorów strategicznych oraz planowane sprzedaże i fuzje całych przedsiębiorstw.


Parkiet, 11/11/2014

Mikrokasa właśnie ruszyła z programem publicznych emisji wartym 8 mln zł (emisje prowadzone są na podstawie memorandum, KNF zatwierdza w tym przypadku tylko materiały marketingowe). Spółka oferuje inwestorom sztywne 9,2 proc. przez dwa lata, co odpowiada – w obecnych warunkach – marży sięgającej 7,26 pkt proc. ponad WIBOR3M.


Gazeta Wyborcza,  28/11/2014

Na początku listopada zarząd Mikrokasy podjął uchwałę w sprawie ustanowienia I programu emisji obligacji, na podstawie którego spółka może emitować obligacje w jednej lub większej liczbie serii, w ramach co najmniej dwóch ofert publicznych, o łącznej wartości do 8 mln zł.

Certyfikaty jakości

Partnerzy