O nas

MIKROKASA S.A. zajmuje się udzielaniem pożyczek od 1000,00 zł do 10000,00 zł na okres od 12 do 30 miesięcy. Warunkiem przyznania pożyczki gotówkowej jest pozytywna ocena zdolności kredytowej przeprowadzona przez dział oceny ryzyka. Jesteśmy uczciwi w tym co robimy, nasza umowa jest czytelnym dokumentem, w którym wszystkie koszty są dokładnie wskazane. W każdej chwili trwania umowy klient może dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki, co w rezultacie pozwala mu zaoszczędzić na kosztach związanych z zawartą umową. Zależy nam aby klienci świadomie korzystali z naszej oferty. 

Jesteśmy rzetelną firmą

W swoich działaniach kierujemy się rzetelnością i uczciwością, zgodnie z prawem i zasadami dobrych praktyk. Respektujemy normy etyczne, swoich pracowników jak i partnerów biznesowych traktujemy z ogromnym szacunkiem.

Mamy inne podejście

Każdy klient jest dla nas partnerem, dlatego liczy się jego zadowolenie ze współpracy z naszą firmą. Stawiamy na indywidualne podejście i wysoki standard obsługi naszych klientów.

Spłacaj wcześniej

Wcześniejsza spłata Pożyczki jest korzystna w każdym okresie jej trwania, pozwala oszczędzić na kosztach. Każdy nasz pracownik chętnie i szybko udzieli informacji o kwocie do spłaty na dany dzień.

Wiele nagród

Jesteśmy laureatami wielu programów m.in. Firma Wiarygodna Finansowo, Firma Przyjazna Klientowi oraz uczestnikami Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Jednak najważniejszą nagrodą jest zadowolenie naszych klientów.

Sprawna obsługa

Dla naszych pracowników najważniejszym celem jest prawidłowe, szybkie i zrozumiałe przekazywanie informacji naszym klientom. Nie ma dla nas problemów nie do rozwiązania.

Wyjątkowy dział ugód

Mamy świadomość, że w życiu bywa różnie dlatego, w trosce o dobro klientów stworzyliśmy dział ugód. Wszystkie ugody zawierane są bezpłatnie i dostosowane do obecnych możliwości finansowych klienta.